Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/01/2019.
Oferta wyróżniona

Administrator korespondencji mailowej : niemiecki / francuski / niderlandzki / hebrajski / włoski

Poznań, wielkopolskie

CEE Experts Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

  • Wprowadzanie, procesowanie oraz weryfikacja poprawności danych w systemie,
  • Wykonywanie codziennych zadań z oddelegowaniem poważniejszych problemów do przełożonego,
  • Analiza zapytań mailowych oraz kontakt z klientem,
  • Współpraca z innymi placówkami zagranicznymi,
  • Administracja biurowa i wsparcie działu,
  • Drobne tłumaczenia z j. obcego,
  • Współtworzenie i optymalizacja procesów w zakresie prowadzonych działań.

Wymagania

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość jednego z języków: niemiecki, francuski, niderlandzki, hebrajski, hiszpański, włoski,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Chęć rozwoju i zdobycia doświadczenia.

CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach oraz konsultingu związanym... ze sprzedażą oraz HR. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach BPO/SSC, IT, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach:
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Obsługa klienta , Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja , Praca Administracja / Sekretariat