POLAQUA Sp. z o.o.

poszukuje pracownika na stanowisko:

Administrator Kontraktu

Miejsce pracy: Łomża / Szczuczyn

W związku z prowadzonym projektem budowy drogi ekspresowej S-61 (Szczuczyn/Łomża)poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby do objęcia funkcji:

Zadania:

• odpowiedzialność za dokumentację kontraktu budowlanego;
• kontrola korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej, raportowanie, nadzór nad harmonogramami;
• opracowywanie wystąpień do Nadzoru oraz Inwestora, poleceń zmian, roszczeń zgodnie z procedurami FIDIC;
• przygotowywanie dokumentacji powykonawczej budowy;
• kontrola dokumentacji technicznej budowy, w tym wprowadzonych zmian.

Oczekiwania:

• wykształcenie wyższe, preferowane kierunki – Budownictwo lub Prawo;
• preferowane min. 2-letnie doświadczenie w realizacji projektów budowlanych opartych na warunkach kontraktowych FIDIC oraz Prawie Zamówień Publicznych;
• dobra znajomość procedur FIDIC;
• chęć rozwoju, doskonała organizacja pracy;
• orientacja na cele oraz wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne.

Oferujemy:

• możliwość współpracy z profesjonalistami z branży;
• stabilne zatrudnienie i możliwości rozwoju w firmie o międzynarodowym zasięgu;
• atrakcyjne warunki zatrudnienia, samochód służbowy, pakiet benefitów, ubezpieczenie grupowe.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj (znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia) dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.