Administrator/ka serwisu maszyn

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Miejsce pracy: Jelonek k. Poznania

Oferta:

  • Szansa na zdobycie swojego pierwszego doświadczenia zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z firmą
  • Praca na pełny etat w renomowanej firmie z branży rolniczej
  • Pakiet benefitów takich jak: opieka medyczna, ubezpieczenie, karta MultiSport,
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (również w trakcie studiów zaocznych), kierunki o profilu budowy maszyn, automatyki będą dodatkowym atutem
  • Znajomość mechaniki maszyn, zmysł techniczny
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość obsługi komputera
  • Dobra organizacja czasu pracy oraz dokładność i dbałość o szczegóły

Zadania:

  • Planowanie i nadzór pracy serwisu
  • Prowadzenie kalendarza prac serwisu
  • Bezpośredni kontakt i obsługa klientów serwisu
  • Obsługa gwarancji
  • Prowadzenie statystyk pracy serwisu
  • Raportowanie wykonanych prac serwisowych
  • Segregowanie i archiwizacja dokumentacji serwisowej
  • Współpraca z fabryką oraz innymi działami firmy przy realizacji zleceń

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy