Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/06/2018.

ADMINISTRATOR/ KA PRODUKCJI

Żarów, dolnośląskie

Electrolux Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Electrolux Poland Sp. z o.o w Żarowie poszukuje kandydata na stanowisko:

Wymagania

Zadania:

  • Legalizacja pobytu cudzoziemców,
  • Dbanie o prawidłowy stan obsady,
  • Współpraca z agencjami pracy tymczasowej, Działem Rekrutacji oraz Działem Kadr,
  • Archiwizacja dokumentów pracowników,
  • Sporządzanie raportów,

Oczekujemy:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe ( administracja, zarządzanie, logistyka, ekonomia),
  • znajomość przepisów praca pracy, w tym przepisów dotyczących zatrudniania obcokrajowców,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, szczególnie MS Excel, Power Point,
  • bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność, odpowiedzialność, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu oraz wysokie zaangażowanie,
  • zdolności analityczne oraz umiejętności logicznego myślenia.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia nowych umiejętność,
  • udział w ciekawych i różnorodnych zadaniach,
  • pracę w gronie specjalistów,
  • miłą atmosferę.

Electrolux jest największym na świecie producentem urządzeń gospodarstwa domowego i... urządzeń profesjonalnych sprzedającym rocznie ponad 40 milionów produktów w ponad 150 krajach. W oparciu o wnikliwe badania konsumenckie, Electrolux tworzy innowacyjne urządzenia o przemyślanym wzornictwie, które zaspakajają rzeczywiste potrzeby konsumentów i profesjonalistów. Produkty Electrolux – piekarniki, płyty, chłodziarki, zmywarki, pralki, suszarki, odkurzacze i kuchenki – sprzedawane są pod tak znanymi markami jak: Electrolux, AEG, Zanussi, Eureka i Frigidaire. Firma zatrudnia ponad 51 000 pracowników.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Logistyka , Praca HR / Kadry / Rekrutacja