Administrator/ka ds. Rekrutacji

Hays Poland

Poznan, wielkopolskie

Hays Poland

Poznan
Poznan
NR REF.: 1154197

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z obszaru doradztwa strategicznego z siedzibą w Poznaniu, poszukujemy osób na stanowisko Administratora/ki ds. Rekrutacji. Nasz klient oferuje pracę w formie zdalnej.

   Zakres obowiązków:
  • Współpraca z zespołem rekrutacyjnym w codziennych zadaniach
  • Wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (organizacja spotkań, oraz prowadzenie komunikacji z kandydatami etc.)
  • Weryfikacja i aktualizacja baz danych
  • Przygotowanie materiałów i prezentacji
  • Prowadzenie komunikacji wewnętrznej
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

   Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (mile widziane wykształcenie z obszaru HR)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (poziom: B2/ C1)
  • Mile widziane doświadczenie w administracji, obsłudze klienta etc.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Terminowość, dokładność, systematyczność
  • Gotowość do podjęcia pracy w formie zdalnej

   Oferujemy:
  • Umowę o Pracę Tymczasową na okres 12 miesięcy
  • 3 tygodniowy okres wdrożeniowy
  • Pakiet Benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie)
  • Pracę w systemie Home Office
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland