Administrator IT

it WORKS

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

it Works S.A.

Renomowana firma informatyczna świadcząca usługi outsourcingu IT

ogłasza rekrutację na stanowisko

Miejsce pracy: Wrocław

Region: dolnośląskie

W zakresie obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie leżało przede wszystkim wsparcie techniczne użytkowników systemów informatycznych, w tym w szczególności:

  • Instalacja/rekonfiguracja stacji w lokalizacji klienta;
  • Analiza wyników skanów bezpieczeństwa infrastruktury IT i stosowna rekonfiguracja;
  • Instalacja i konfigurowanie oprogramowania na urządzeniach PC i urządzeniach peryferyjnych;
  • Realizacja zgłoszeń w lokalizacja klienta;
  • Pomoc użytkownikom w zakresie korzystania z systemów informatycznych;
  • Usuwanie problemów i usterek w działaniu sprzętu oraz oprogramowania;
  • Współpraca z dostawcami sprzętu i oprogramowania.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Pakiet opieki medycznej;
  • Pakiet MultiSport;
  • Pracę w renomowanej firmie (lokalizacja Wrocław);
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności;
  • Bardzo dobre warunki i narzędzia pracy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (minimum inżynier), preferowane kierunki techniczne;
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość języka angielskiego - praktyczna weryfikacja podczas rozmowy kwalifikacyjnej;
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft Windows, Office oraz popularnych programów użytkowych;
  • Bardzo dobra znajomość instalacji urządzeń peryferyjnych (skanery, drukarki, itp.);
  • Znajomość zagadnień sieci LAN, usług katalogowych;
  • Umiejętność analizy problemów programowo-sprzętowych;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność;
  • Umiejętności pracy w zespole i dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane:

  • Certyfikaty potwierdzające posiadane umiejętności;
  • Znajomość języka niemieckiego.

Prezentacja firmy

W it WORKS łączymy najlepsze praktyki rynkowe i wieloletnie dośw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis