Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/11/2017.

Administrator IT

Wrocław, dolnośląskie

NBC Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • praca dla jednego z banków we Wrocławiu (współpraca z zespołami projektowymi i utrzymaniowymi),
  • godziny pracy 8-16,
  • do obowiązków będzie należeć m.in.: administracja bazami danych (MS SQL, Oracle), obsługa serwerów testowych i deweloperskich (VMWare, Linux, Windows), wdrożenia zmian w środowiskach deweloperskich, rozwiązywanie bieżących problemów.

Wymagania:

  • znajomość zagadnień administracyjnych Windows, Linux,
  • znajomość obsługi serwerów baz danych MS SQL,
  • podstawowa znajomość serwerów baz danych Oracle,
  • znajomość T-SQL,
  • podstawowa znajomość PL/SQL.

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • kartę MultiSport,
  • Medicover,
  • opiekę Menadżera Kariery,
  • elastyczne formy zatrudnienia,
  • różnorodne projekty,
  • inne... (zapytaj nas).

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadry IT. Obecnie zatrudniamy... 300 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy