Eurozet Sp. z o.o.

Administrator IT

Od: Eurozet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Radio ZET to jedna z największych i najpopularniejszych ogólnopolskich stacji radiowych. Codziennie dostarcza milionom słuchaczy rzetelnych informacji, starannie dobraną muzykę (format AC) oraz zapewnia zabawę na wysokim poziomie. Swój program adresuje do dorosłych Polaków w wieku 28-49 lat. Od początku istnienia stacja stawia na profesjonalizm i osobowości. poszukujemy kandydatów na stanowisko

Opis stanowiska:

  • Budowanie skalowalnych, bezpiecznych i wydajnych środowisk IT,
  • Zapobieganie awariom zamiast ich usuwania,
  • Automatyzowanie pracy a nie używanie apt-get install,
  • Robienie dużych i dobrych rozwiązań z innymi zespołami technicznymi,
  • Przechodzenie w chmury,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • Ciągły rozwój.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Specjalizacji w projektowaniu wysoko dostępnej infrastruktury webowej(LAMP),
  • Doświadczenia w konfiguracji macierzy dyskowych, oraz umiejętności konfiguracji urządzeń sieciowych,
  • Praktycznej znajomości SAN w oparciu o FC i iSCSI,
  • Umiejętności wykorzystania narzędzi automatyzujących zarządzanie infrastrukturą(Puppet/ Ansible)
  • Dobrej znajomości Windows, VMWare,
  • Znajomości zagadnień związanych z routingiem (BGP, VRRP),
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację z osobami technicznymi.
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Mile widziana:

  • Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją wielooddziałowej struktury w Active Directory,
  • Umiejętność programowania w językach skryptowych python, perl, itp.,
  • Technologie streamingu audio i video w sieci,
  • Administracja aplikacją Zimbra.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • Opiekę medyczną.