Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby, która posiada zaawansowaną wiedzę i umiejętności z zakresu zarządzania systemami GNU/Linux, Windows oraz sieci, która w ramach stanowiska Administratora IT będzie odpowiadać za:

  • zarządzanie serwerami GNU/Linux (Debian, Ubuntu Server) i Windows Server 2019,

  • zarządzanie siecią LAN, telefonią VoIP,

  • zarządzanie stacjami roboczymi i oprogramowaniem pracowników,

  • zlecanie i nadzór nad pracami dotyczącymi konserwacji, modernizacji, napraw  infrastruktury teleinformatycznej,

  • zakupem sprzętu komputerowego oraz materiałów eksploatacyjnych,

  • tworzenie dokumentacji infrastruktury teleinformatycznej.

Działania związane z zarządzaniem obejmują planowanie, organizowanie, kontrolowanie i monitorowanie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie,

  • możliwość korzystania z pakietu benefitów,

  • pracę w dynamicznym zespole i organizacji nastawionej na zmianę,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania

  • minimalnie 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych GNU/Linux (Debian, Ubuntu Server, Ubuntu ) oraz Windows (Windows 10, Windows Server),

  • bardzo dobra znajomość sieci (m.in. routing, VPN, firewall, QoS, DHCP) oraz urządzeń sieciowych (Mikrotik, Unifi),

  • znajomość narzędzi monitorowania (np. Zabbix, LibreNMS, Observium, nfsen),

  • doświadczenie w zarządzaniu Active Directory oraz serwerem baz danych Microsoft SQL Server,

  • znajomość zagadnień VoIP.

Mile widziane:

  • znajomość platformy ELK Stack,

  • znajomość rozwiązań UTM (np. Fortigate),

  • doświadczenie w obsłudze pakietu G Suite,

  • znajomość oprogramowania Comarch ERP Optima.

Prezentacja firmy

DAS COMPANY to grupa doświadczonych doradców technicznych – praktyków sp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems