Administrator IT

Devire

Sopot, pomorskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Sopot

Dla naszego klienta z branży e-commerce, który stworzył i rozwija jedno z najbardziej innowacyjncyh rozwiązań służących sprzedaży online, poszukujemy specjalisty na stanowisko Administrator IT. Jeśli zależy Ci na dobrej atmosferze, ciekawym projekcie i współpracy z doświadczonymi pasjonatami, właśnie to znalazłeś/-aś:

Opis stanowiska:

  • monitorowanie stanu serwerów oraz urządzeń telekomunikacyjnych,
  • bieżące zmiany w konfiguracji urządzeń i oprogramowania,
  • instalacja sprzętu i oprogramowania w infrastrukturze przedsiębiorstwa,
  • usuwanie awarii sprzętu i oprogramowania,
  • pomoc użytkownikom w zakresie problemów z obszaru IT,
  • współuczestniczenie w projektowaniu i budowaniu nowych rozwiązań,
  • tworzenie i wdrażanie polityki bezpieczeństwa IT, z uwzględnieniem wymagań RODO,
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość systemów Windows Server i Linux,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień sieciowych w warstwach sprzętowej i programowej,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień sprzętowych IT,
  • znajomość zagadnień wirtualizacji i konteneryzacji systemów,
  • mile widziane doświadczenie z technologiami chmurowymi (Azure, AWS).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pręcę lub kontrakt B2B;
  • płatną przerwę w świadczeniu usług;
  • dodatkowe 5 dni płatnego urlopu po roku współpracy;
  • pracę w zgranym zespole;
  • niekorporacyjną atmosferę;
  • elastyczne godziny pracy;
  • możliwość pracy zdalnej 2 razy w tygodniu;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • masaże raz w tygodniu;
  • piłkarzyki;
  • swieże owoce;
  • bardzo dobrą lokalizację biura w centrum Sopotu;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • realny wpływ na rozwój produktu;
  • rozwój zawodowy w przyszłościowej branży e-commerce;
  • szybki i przyjemny proces rekrutacyjny.
Devire Devire Devire Devire