LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Administrator IT

Miejsce pracy: Lublin
Nr ref.: 0014899
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

• Wsparcie pracowników i wszystkich użytkowników z aplikacji biurowych, instalacji i naprawy, komunikacji internetowej, systemów połączeń i protokołów sieciowych oraz problemów z drukowaniem;
• Zapewnienie pomocy poprzez wspieranie działalności sieci wewnętrznych i zewnętrznych, e-mail i komunikacji z Internetem w razie potrzeby;
• Naprawa i dostawa sprzętu komputerowego do wszystkich zespołów, działów wsparcia i kadry kierowniczej;
• Zachowywanie wszystkich niezbędnych danych statystycznych dla wewnętrznego inwentarza komputerowego i alokacji laptopów i komputerów osobistych dla pracowników pracujących zdalnie;
• Udział w ustalaniu i wdrażaniu standardów dla oprogramowania i sprzętu;
• Opracowanie i prowadzenie zajęć programowych na standardowych produktach oprogramowania i / lub programach szkoleniowych dla użytkownika końcowego;
• Pomoc innym działom IT w lokalnych sprawach;
• W razie potrzeby, możliwość dyżuru.

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe (informatyka lub kierunki pokrewne);
• Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
• Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym;
• Zaawansowana umiejętność obsługi systemu operacyjnego Windows i pakietu MS Office;
• Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi, chęć pomocy;
• Wysoka kultura osobista i orientacja na potrzeby klienta;
• Biegłość w obsłudze sprzętów elektronicznych;
• Zainteresowanie nowymi technologiami;
• Operatywność, dobra organizacja i wysoki poziom motywacji do pracy;
• Umiejętność diagnozowania i napraw usterek sprzętu informatycznego;
• Mile widziane doświadczenie w podobnym sektorze / CC.

Oferta:

• Umowa o pracę;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Bogaty pakiet socjalny (bezpłatna karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, zniżki u naszych partnerów biznesowych);
• Wiele wyzwań i ambitnych zadań;
• Ciekawa praca w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.