Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków:

  • Administracja, konfiguracja oraz monitoring systemów informatycznych
  • Zarządzanie usługami Apache, MySQL – warunek konieczny.
  • Zapewnienie aktualizacji oprogramowania serwerów i aplikacji
  • Administracja serwerami Linux (aktualizacje, backupy).
  • Konfiguracja urządzeń sieciowych.
  • Diagnozowanie oraz usuwanie awarii systemów
  • Analiza i opiniowanie nowych projektów w zakresie infrastruktury sieciowej.
  • Podejmowanie działań prewencyjnych dla zidentyfikowanych zagrożeń.
  • Współpraca z programistami
  • Archiwizacja baz danych

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze administracji systemami informatycznymi.

Mile widziane:

  • język angielski
  • umiejętności graficzne

Prezentacja firmy

Od 2016 roku jesteśmy pionierami oferującymi elektroniczne usługi wizowe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
7 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne