Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/11/2018.

Administrator IT

Katowice, 40-065, śląskie

COIG S.A.

Opis stanowiska pracy

Do najważniejszych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku, należeć będzie:

  • Instalacja i konfiguracja stacji roboczych (oprogramowanie systemowe, aplikacyjne, antywirusowe, szyfrujące itp.),
  • Kompleksowe rozwiązywanie problemów u użytkownika końcowego,
  • Wsparcie użytkowników,
  • Zarządzanie kontami użytkowników i dostępami,
  • Obsługa w zakresie wydruku centralnego.

Wymagania

Idealny Kandydat na oferowane stanowisko posiada:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe o kierunku informatycznym,
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows 7/8/10,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość zasad licencjonowania oprogramowania,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień sprzętowych,
  • Znajomość środowiska Active Directory,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B.

COIG S.A. jest dostawcą kompleksowych, dedykowanych rozwiązań informatycznych,... wspomagających procesy zarządzania. Naszym pierwszoplanowym atutem jest wiedza sektorowa, którą wykorzystujemy dla tworzenia i udostępniania naszym klientom zintegrowanych systemów informatycznych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis