Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie serwerów produkcyjnych i testowych, reakcja na awarię;
  • bieżące administrowanie oraz utrzymanie sieci komputerowej (LAN, WAN, WIFI);
  • przygotowanie środowisk testowych, deweloperskich opartych o systemy Linux i Windows;
  • konfiguracja narzędzi do monitoringu działania infrastruktury, monitoring serwerów, reakcja na incydenty;
  • analiza logów działania aplikacji i serwerów - wskazywanie problemów i sposobów ich rozwiązania;
  • analiza bezpieczeństwa rozwiązań infrastruktury i aplikacji, testy, sugerowanie zmian;
  • tworzenie dokumentacji technicznej i instrukcji rozwiązań problemów (schematy połączeń, przepływu danych);
  • pomoc dla użytkowników w rozwiązywaniu codziennych problemów;
  • udzielanie zdalnego wsparcia technicznego w zakresie wewnętrznych systemów IT.

Nasze oczekiwania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie związane z obsługą technologii serwerowych: vmWare Server/ESX, Windows Server, budowa zabezpieczeń RAID, napędy taśmowe; oraz serwerów Dell i HP;
  • ogólna znajomość technologii związanych z utrzymaniem i zarządzaniem sieciami LAN, WAN i WiFi;
  • praktyczna znajomość konfiguracji klastrów bazodanowych MySQL, MsSQL;
  • praktyczna znajomość konfiguracji serwerów aplikacji z Apache z PHP, IIS;
  • praktyczna znajomość narzędzi backupu plików oraz baz danych;
  • praktyczna znajomość systemów monitorowania działania infrastruktury (Nagios);
  • podstawowa znajomość protokołów używanych w sieci Internet;
  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • znajomość języka angielskiego.

Wymagania

Mile widziane umiejętności:

  • umiejętność administracji serwerami opartymi o system MS Windows 2008+ (ActiveDirectory, MS Exchange, MS Sharepoint);
  • znajomość SQL oraz baz danych mySQL i MS SQL.

Co oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w uczelni publicznej,
  • dodatkowe benefity wynikające z Regulaminu Wynagradzania i Regulaminu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • udział w ciekawych projektach,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Dokumenty aplikacyjne:

  • CV,
  • list motywacyjny,
  • portfolio potwierdzające dorobek zawodowy.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać w terminie do 25 sierpnia 2017r.

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych informacji o Państwa oczekiwaniach finansowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems