Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/2893

Obowiązki:

Do Twoich zadań należeć będzie:
zarządzanie i koordynowanie pracą zespołu administratorów,
delegowanie zadań w zespole,
nadzór nad wdrażaniem, utrzymywaniem i rozwojem systemów informatycznych sieci i sprzętu komputerowego,
odpowiedzialność za strategię i rozwój obszaru sieciowego oraz za prawidłowe działanie Infrastruktury IT,
optymalizacja procesów biznesowych pod kątem maksymalnego wykorzystania rozwiązań IT,
rozwiazywanie problemów związanych z siecią komputerową i oprogramowaniem,
udział w tworzeniu i implementacji architektury i rozwiązań Systemów IT,
monitorowanie sprzętu sieciowego i serwerowego,
tworzenie i aktualizacja dokumentacji i procedur eksploatacyjnych,
budowanie oraz utrzymywanie długofalowych, profesjonalnych relacji z Klientami.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • https://short.sg/j/19163637 Czego od Ciebie będziemy oczekiwać:wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki informatyczneco najmniej 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej także doświadczenie w zarządzaniu projektami IT, zarządzanie dostarczaniem usług ITznajomości technologii Linuxowychznajomości środowisk wirtualizacyjnych (mile widziane doświadczenie w utrzymaniu systemów opartych o rozwiązania Vmware),znajomości środowiska Windows - AD, DNS, serwery plików itp,znajomości zagadnień sieciowych Switch, AP, Cisco, zaangażowanie, konsekwencja w dążeniu do celu oraz bardzo dobra organizacja pracy,wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,nastawienie na skuteczność oraz terminowość rozwiązywania zadań,czynne prawo jazdy kat. B,mile widziane - doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem. Co Tobie oferujemy:środowisko pracy oparte na współpracy, zaangażowaniu, przyjaznej atmosferze,doświadczony zespół specjalistów na pokładzie,duża swoboda w realizacji własnych autorskich pomysłów, elastyczność we wdrażaniu zmian,możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów, możliwość dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem,współpracę w oparciu o dowolną formę umowy,dostęp do produktów i usług Firmy po preferencyjnych cenach (abonament telefoniczny, dostęp do Internetu i telewizji, sprzęt elektroniczny),benefity takie jak: dofinansowanie do karty multisport, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

Miejsce pracy: REJTANA 55, 35-326 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: https://short.sg/j/19163637

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy