Administrator IT (m/k)

Trenkwalder

Cece, zagranica

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Cece
Obowiązki:
  • zapewnienie sprawnego działania usług dostępnych dla użytkowników (administrowanie, modyfikowanie, monitorowanie poprawności działania, usuwanie usterek i ich przyczyn),
  • zapewnienie sprawnego działania usług wewnętrznych działu informatyki - serwerów, sieci LAN, sieci telefonicznych, sieci WAN,
  • pomoc i zastępowanie w obowiązkach pracownika zapewniającego sprawne działania usług - zakupy IT, intranet, drukowanie, faksowanie itd.,
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad i procedur informatycznych i telekomunikacyjnych,
  • współpraca z dostawcami sprzętu komputerowego.

Wymagania:
  • wykształcenie informatyczne,
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w administracji usługami Windows, Active Directory, Exchange,
  • doświadczenie w systemach backupu,
  • doświadczenie w administracji i utrzymaniu infrastruktury sieci LAN/WAN,
  • znajomość SAP i środowiska Windows,
  • język angielski na poziomie min. B2.
  • pożądane cechy: pracowitość, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność pracy w zespole, zdolność strategicznego myślenia.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • wysokie wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy