Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Administrator HR

Miejsce pracy: Warszawa
Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży IT poszukujemy pracownika na stanowisko: Administrator HR.

Obowiązki:
• Sporządzenie dokumentów kadrowych: umowy o pracę, świadectwa, aneksy, onboarding, offboarding, zarządzanie bazami danych
• Administracja procesami związanymi z HR
• Przeprowadzanie analiz personalnych, szacunków; dostarczanie raportów i statystyk
• Współpraca z zewnętrznym dostawcą kadr
• Współpraca z międzynarodowym zespołem Global HR Administration
• Zapewnienie dodatkowego wsparcia administracyjnego w razie potrzeby
• Coroczny przegląd wynagrodzeń i procesy awansów

Oczekiwania:
• Stopień magistra (najlepiej z zakresu HR, administracji, ekonomii lub finansów)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
• Min. 2 lata doświadczenia w administracji personelem (najlepiej w międzynarodowych, dużych organizacjach)
• Bardzo dobre umiejętności analityczne oraz dbałość o szczegóły
• Dobra znajomość prawa pracy
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (z dużą znajomością Excela i PowerPointa)
• Znakomite zarządzanie czasem i umiejętności organizacyjne
• Doskonałe umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Benefity pozapłacowe: pakiet medyczny, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe
• Pracę zdalną, docelowo w biurze przy stacji metra Wilanowska
• Darmowy lunch w biurze
• Napoje, owoce i przekąski w biurze
• After Dark - imprezy i działania zespołowe i firmowe
• Darmowe lekcje angielskiego i duńskiego w biurze
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.