Administrator Floty Samochodowej

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i administrowanie rozproszonej floty samochodowej na terenie Polski (teren Polski podzielony jest na dwóch Administratorów: PL Północ i PL Południe)
  • Wydawanie i pobieranie aut od użytkowników w wyznaczonym regionie (praca mobilna)
  • Obsługa eksploatacyjna aut: wymiana opon, naprawy, oklejanie, myjnie, przeglądy etc.
  • Regularne audytowanie stanu samochodów zgodnie ze standardami korporacyjnymi
  • Obsługa systemu flotowego (PasCom)
  • Raportowanie swojej pracy i kosztów wynikających z użytkowania aut
  • Egzekucja zasad użytkowania narzędzi pracy zgodnie z polityką firmy
  • Ścisła współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze rozproszonej floty samochodowej (wydawanie aut, przeglądy, wymiany opon, myjnie etc.)
  • Mile widziane wykształcenie techniczne / budowa aut i maszyn
  • Znajomość zagadnień związanych z eksploatacją pojazdów samochodowych
  • Wiedza z zakresu budowy, działania i eksploatacji samochodów
  • Znajomość MS Office, szczególnie programu Excel w stopniu dobrym
  • Praco jazdy kat. B
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Profesjonalizm we współpracy z Klientem wewnętrznym, wysoka kultura pracy
  • Odpowiedzialność, samodzielność oraz doskonała organizacja pracy
  • Znajomość systemu PasCom będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę na zastępstwo (3-6 miesięcy).
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w stabilnej, międzynarodowej i prestiżowej firmie.
  • Samodzielne stanowisko i ambitne zadania.
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy - klasa B).
  • Elastyczny czas pracy.

Numer referencyjny: HQ/Out/MU/2020/AFS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.