Administrator ds. Płac

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1152137

Chcesz rozwinąć swoją karierę w międzynarodowej firmie? Szukasz nowych możliwości kariery w dziale Payroll? Zaaplikuj już dziś i dołącz do zespołu!

Wymagania

  • Dbałość o szczegóły
  • Znajomość Microsoft Office & PC
  • Umiejętności analityczne i numeryczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Znajomość języka angielskiego (min. B2)

Obowiązki

  • Wykonywanie czynności administracyjnych w zakresie Payrollu
  • Weryfikacja danych
  • Przekazywanie feedback'u o procesie
  • Tworzenie raportów
  • Współpraca z zespołem

Oferujemy
  • Pakiet benefitów
  • Praca w przyjaznym zespole
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju

Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj lub skontaktuj się z nami bezpośrednio!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland