Administrator ds. marki własnej

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1145264

Dla nowo otwierającej się centrali we Wrocławiu firmy niemieckiej z branży kosmetycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko Administratora ds. marki własnej

Wspólną wartością firmy jest działanie w interesie człowieka, dlatego stwarzają warunki do rozwoju każdego pracownika jak i tworzą oferty przynoszące klientom prawdziwe korzyści. Ich marka własna imponuje szeroką gamą produktów z zakresu pielęgnacji ciała, kosmetyków, artykułów higienicznych, zdrowotnych, gospodarstwa domowego, dziecięcych, fotografii i produktów dla zwierząt. Stanowią one punkt centralny działalności. Zespół ds. marki własnej zajmuje się głównie tłumaczeniem tekstów produktów. Rola ta wymaga codziennego kontaktu z językiem niemieckim, precyzji i dobrej organizacji pracy.

TWOJE ZADANIA

  • Aktualizacja bazy produktów w systemie
  • Tłumaczenie etykiet produktów na język polski
  • Dbanie o dane referencyjne naszych artykułów i dostawców
  • Zarządzanie administracyjne naszym asortymentem
  • Pełnienie funkcji osoby kontaktowej dla filii, dostawców i klientów zewnętrznych
  • Współtworzenie i przygotowanie analiz asortymentu i konwersji półek
  • Sporządzanie sprawozdań i prezentacji oraz prace biurowe i administracyjne
  • Samodzielna organizacja własnego zakresu zadań

CO WNOSISZ

  • Biegłą znajomość języka polskiego (poziom C1) oraz dobrą znajomość języka niemieckiego(B2)
  • Pierwsze doświadczenie w dziale zakupów, marketingu będzie bardzo mile widziane
  • Biegłą obsługę pakietu MS Office (zwłaszcza Excel), znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • Zamiłowanie do liczb oraz dobra organizacja pracy
  • Gotowość do odbycia szkolenia w Niemczech

CO UMOŻLIWIAMY

Świadczenia dodatkowe: Twoje benefity to np. premia świąteczna i prywatne dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne.
Współtworzenie i rozwój: Kreatywne pomysły są mile widziane, każdy może się zaangażować i wnieść swój wkład.
W tym celu oferujemy szeroką gamę kursów dokształcających oraz stwarzają możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.
Bądź częścią nowego zespołu w Polsce od samego początku i wykonaj pracę pionierską.
Kulturę dialogu w firmie: Profil firmy cechuje współpraca, dynamika i płaska hierarchia. Odpowiedzialność osobista odgrywa przy tym kluczową rolę.

Złóż aplikację (najlepiej w języku niemieckim), podaj nam swoje oczekiwania finansowe oraz najwcześniejszy możliwy termin rozpoczęcia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy