Administrator ds. księgowości/Księgowa

InterKadra Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Administrator ds. księgowości
NR REF.:KS/0617/WRO

Co możemy Ci zaoferować?
- pracę w profesjonalnym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-wsparcie zespołu doświadczonych fachowców,
-profesjonalną opiekę naszego koordynatora,
-umowę o pracę tymczasową w pełnym/niepełnym wymiarze godzin
-praca w godzinach 8:00-16:00 lub krócej w zależności od wymiaru pracy (duża elastyczność),

Zadania:
-prowadzenie dokumentacji księgowej i podejmowanie czynności księgowych oraz rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
-sporządzanie deklaracji podatkowych,
-nadzór nad prowadzeniem dokumentacji kadrowej i płacowej jednostki,
-wykonywanie rozrachunków i uzgadnianie sald,

Wymagania:
-wykształcenie wyższe zgodne z profilem stanowiska,
-znajomość systemu księgowego Enova lub SAP,
-znajomość zasad księgowania / konta zespołu 4 i 5/,
-doświadczenie w księgowaniu dokumentów kosztowych FV/ polecenia księgowania/ wyciągów bankowych/ raportów kasowych,
-znajomość zagadnień podatkowych VAT, CIT
-samodzielność, rzetelność oraz doba organizacja pracy,
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.