Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/12/2017.

Administrator danych

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:
• Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie
• Weryfikacja poprawności danych zawartych w systemie
• Zachowanie poufności w zakresie wprowadzania danych
• Poszukiwanie i aktualizacja danych przy użyciu narzędzi online
• Działania zgodnie z polityką firmy

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
• Bardzo dobra obsługa komputera
• Excel warunek konieczny
• Bardzo dobra znajomość Ms Office potwierdzona certyfikatem
• Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze
• Znajomość SalesForce będzie dodatkowym atutem
• Dokładność i samodzielność w działaniu
• Zorientowanie na szczegóły
• Dobra organizacja pracy

Oferujemy:
• Prace przy projekcie czasowym, czas trwania 3 miesiące z możliwością długofalowej współpracy
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00-17.00
• Pracę w młodym i przyjaznym zespole

 Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa