Administrator Comarch ERP

Piaseczno k. Warszawy, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) obecnie dla swojego klienta, firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży kosmetycznej poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno

Opis stanowiska:

  • bieżące wsparcie użytkowników systemu Comarch ERP XL w modułach: Sprzedaż, Zamówienia, Produkcja, Księgowość, Środki trwałe, Admnistrator oraz WMS i Optima,
  • wsparcie techniczne w optymalizacji systemu i procesów biznesowych,
  • szkolenie pracowników z systemów Comarch,
  • zarządzanie uprawnieniami w podległych systemach,
  • współpraca z partnerem Comarch w zakresie naprawiania usterek oraz dodawania nowych funkcjonalności,
  • pisanie raportów na zlecenie użytkowników,
  • administracja systemem Emigo oraz szkolenie pracowników.

Wymagania:

  • znajomość systemu Comarch ERP XL, WMS,
  • znajomość systemu Optima,
  • zaawansowana znajomość MS SQL,
  • znajomość SQL Server 2014,
  • zaawansowana znajomość Excel - warunek konieczny,
  • znajomość systemu Windows Server 2012,
  • komunikatywność, dokładność, odpowiedzialność,
  • doświadczenie na stanowisku administratora.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną.

Firma benett PEOPLE jest liderem w dostarczaniu nowatorskich rozwiązań dla Klientów... korzystających z leasingu pracowniczego oraz outsourcingu.
Każdego dnia dla naszych Klientów firm zagranicznych oraz polskich dostarczamy rzetelne rozwiązania oraz świadczymy kompleksowe usługi dla całego obszaru Human Resources
benett PEOPLE to marka, która swoje doświadczenie, wiedzę ekspercką i możliwości opiera na strategii biznesowej „Always on Time” oraz utrzymywaniu najwyższych standardów etycznych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP