Administrator Cloud

it WORKS

Katowice, Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

W it WORKS łączymy najlepsze praktyki rynkowe i wieloletnie doświadczenie, świadcząc usługi dla biznesu i działów IT. Działamy na rynku usług od 2001 roku na stałe współpracując z ponad 250 klientami i wspierając w codziennej pracy ponad 40 000 użytkowników w 31 krajach. Od 2017 roku działamy w ramach Grupy Technologicznej Euvic

Zakres zadań:

- Administrowanie platformą Cloud AWS i/lub Azure

- Udział we wdrażaniu nowych systemów i aplikacji

- Uczestnictwo w pracach zespołu przy zarządzaniu problemami

- Wsparcie użytkowników

Wymagania

- Ukończone studia na kierunku informatyka lub pokrewnym

- Znajomość platformy Cloud AWS i/lub Azure

- Umiejętność zarządzania subskrypcjami, usługami

- Znajomość narzędzi do monitoringu, backupu, zabezpieczania oraz skalowania platformy

- Doświadczenie w implementacji rozwiązań Cloud

- Prawo jazdy kat. B

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- Bardzo dobre warunki i narzędzia pracy

- Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności

Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, zastrzegamy sobie jednak prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

W it WORKS łączymy najlepsze praktyki rynkowe i wieloletnie dośw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems