Administrator baz danych (PostgreSQL)

Billennium Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Miejsce pracy: Lublin

Zadania:

- Instalacja modyfikacji po stronie bazy danych w ramach zaplanowanych okien wdrożeniowych

- Wsparcie IT w ramach wprowadzania modyfikacji w bazie danych na środowiskach testowych (konsultacje)

- Cykliczny monitoring usługi bazodanowej PostgreSQL na maszynach produkcyjnych

- Wprowadzanie optymalizacji konfiguracji/zapytań

- Wsparcie prac rozwojowych - wymiana informacji z zespołąmi projektowymi

- Udział w procesie usuwania awarii

Wymagania:

- Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

- Dobra znajomość baz danych PostgreSQL (mile widziana znajomość również innych środowisk bazodanowych - Oracle/MS SQL)

- Umiejętność posługiwania się językiem SQL

- Znajomośc języka angielskiego na komunikatywnym poziomie

- Mile widziana znajomość Apache Tomcat

- Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole

Oferta:

- Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy (umowa o pracę/B2B)

- Szkolenia wstępne

- Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie

- Darmowe zajęcia z języka angielskiego

- Budżet szkoleniowy oraz integracyjny

- Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku projektowym

- Realne możliwości rozwoju i awansu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.