Administrator baz danych Oracle

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

  • Administator baz danych Oracle
  • Praca w międzynarodowej firmie

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma z sektora finansowo-ubezpieczeniowego, wchodząca w skład międzynarodowej grupy - jednej z największych instytucji finansowych na świecie.

Opis stanowiska

* Poszukujemy osoby z 2-3 letnim doświadczeniem w obszarze administracji baz danych Oracle, atutem będzie znajomość Microsoft SQL
* Nadzorowanie i koordynowanie procesów technicznych w zakresie dostępu do danych, transportu danych, składowania danych
* Zapewnienie ciągłości działania warstwy danych
* Zapewnienie bezpieczeństwa, integralności i spójności danych
* Zarządzanie procesami zasilania warstwy danych
* Strojenie wydajności serwerów, baz danych
* Zarządzanie procesami kopii zapasowych i ich odtwarzania (kontrola wykonania, kontrola odtworzeń)
* Opracowywanie standardów i procesów zarządzania danymi
* Czynne uczestnictwo w komitetach Data Governance (integralności, spójności, jakości danych)
* Zarządzanie aktualizacjami i wydaniami - warstwa danych
* Współpraca z biurem projektów w zakresie wdrażania nowych rozwiązań
* Wykonywanie innych zadań z obszaru IT zleconych przez przełożonego

Profil kandydata

Wymagania:

* Komunikatywna znajomość j. angielskiego
* Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, matematyka, fizyka)
* Doświadczenie w administrowaniu bazami danych Oracle na platformie Red Hat lub Linux Enterprise
* Znajomość technologii Oracle
* Znajomość języka PL/SQL, SQL (znajomość podstawowa)
* Umiejętność optymalizacji wydajności zapytań, procedur i funkcji PL/SQL
* Mile widziana doświadczenie w administrowaniu baz danych Microsoft SQL
* Mile widziane doświadczenie DevOps dla rozwiązań opartych o język programowania PL/SQL i SQL
* Nastawienia na realizację zadań
* Umiejętności analityczne
* Otwartość na kontakt z biznesem
* Umiejętność pracy w zespole
* Mile widziane doświadczenie w utrzymaniu/rozwoju systemów dla branży ubezpieczeniowej

Oferujemy

Oferujemy:

* Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji, a jednocześnie dynamicznie rozwijającej się
* Atrakcyjna lokalizacja biura (śródmieście)
* Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty sportowej, dofinansowanie wypoczynku letniego)
* Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego, m.in. poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page