Administrator Baz Danych Oracle

ESKOM IT Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Dołącz do zespołu jako:

ESKOM to firma stworzona i kreowana przez wyjątkowych ludzi, którzy zawsze wytrwale dążą do wyznaczonego celu. Od 15 lat świadczymy profesjonalne usługi informatyczne (outsourcing IT), wdrażamy dedykowane rozwiązania informatyczne z zakresu infrastruktury i bezpieczeństwa IT.

ESKOM ma status partnerski HP Enterprise Platinum Partner, jest Złotym Partnerem Microsoft oraz pracuje na rozwiązaniach oferowanych przez Red Hat, czego potwierdzeniem jest status Red Hat Premier Business Partner. Wdrożyliśmy i przestrzegamy procedur, posiadamy również certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji wg norm PN-EN ISO 9001:2015, ISO/IEC 27011:2013.

Dla naszego Klienta, firmy z obszaru IT poszukujemy:

Lokalizacja: Warszawa

Zadania:

  • Instalowanie i konfiguracja baz danych Oracle,
  • Optymalizacja stosowanych rozwiązań i wydajności baz danych,
  • Monitorowanie baz danych, parametrów technicznych i wydajnościowych,
  • Wykonywanie kopii bezpieczeństwa baz danych i odtwarzanie danych z kopii bezpieczeństwa,
  • Usuwanie pojawiających się problemów,
  • Automatyzacja czynności administracyjnych.

Wymagania:

  • Praktyczne doświadczenie (około 3 – 4 lata) w zakresie zarządzania relacyjnymi bazami danych Oracle tym wersją 11g lub wyższą,
  • Wiedza dotycząca administracji, strojenia oraz polityki backup&recovery dla baz danych,
  • Praktyczne doświadczenie w zakresie instalacji i konfiguracji baz danych Oracle,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów dotyczących utrzymywanych baz danych,
  • Umiejętność pisania skryptów SQL oraz skryptów automatyzujących w powłokach Shell,
  • Sprawna praca w środowiskach Unix/Linux,
  • Umiejętność pracy w zespole, efektywnej komunikacji i organizacji pracy,
  • Praktyczna znajomość języka SQL i PL/SQL.

Oferujemy:

  • Długoterminową współprace,
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, B2B,
  • Współfinansowanie prywatnej opieki medycznej,
  • Współfinansowanie karty Multisport,
  • Udział w startach drużyny kolarskiej MTB.