Administrator Baz Danych Oracle

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1093898

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – z sektora ubezpieczeniowego – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Administratora Baz Danych Oracle

Lokalizacja: Warszawa
Realizacja: współpraca długofalowa
Stawka: 80 - 90 PLN netto + VAT / h

Zadania:
  • Instalacja poprawek do baz danych Oracle w wyznaczonych oknach serwisowych
  • Przygotowanie i realizację scenariuszy testów wdrażanych zmian
  • Przygotowanie harmonogramów zmian
  • Utrzymywanie aktualizacji stanu konfiguracji z bazą CMDB
  • Weryfikacje poprawności procesów oraz środowiska

Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe o profilu informatycznym lub w trakcie studiów
  • Znajomość konfiguracji i działania baz danych Oracle (w wersjach 9, 10, 11, 12) działających na systemach operacyjnych Linux (RHEL, OEL) i UNIX (AIX, Solaris)
  • Podstawowa znajomość działania rozwiązania wysokiej dostępności Oracle RAC i PowerHA
  • Podstawowa znajomość działania rozwiązania Oracle Data Guard.
  • Podstawowa znajomość działania komponentów bazodanowych z Oracle Grid Infrastructure (ASM, Oracle Restart)
  • Umiejętność instalowania poprawek do komponentów baz danych Oracle zgodnie z dokumentacją producenta
  • Podstawowa umiejętność poruszania się w środowisku shell
  • Umiejętność tworzenia kopii zapasowych plików i katalogów w systemach UNIX i Linux oraz baz danych Oracle, i umiejętność ich odtwarzania
  • Konieczna wysoka dyspozycyjność – w większości przypadków praca w weekendy lub poza godzinami normalnej pracy użytkowników.

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland