Administrator baz danych Oracle

Gi Group Poland S.A.

Częstochowa, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Częstochowa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • administrowanie i konfigurowanie bazami danych Oracle
  • monitorowanie infrastruktury bazodanowej i systemów operacyjnych
  • wykonywanie kopii bezpieczeństwa i uczestnictwo w testach DRP
  • zapewnienie wsparcia dla programistów w zakresie projektowania baz danych
  • tworzenie dokumentacji technicznej

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • doświadczenia w pracy z bazami danych Oracle
  • wiedzy z zakresu SQL i MySQL
  • znajomości komponentów infrastruktury IT
  • umiejętności jasnego i zwięzłego wyrażania pomysłów, faktów i opinii
  • umiejętności identyfikowania problemów, analizowania kluczowych informacji i łączenia faktów w celu znalezienia odpowiednich rozwiązań

CO OFERUJEMY?

  • pracę stacjonarną w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym
  • benefity (karta Multi-sport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, nauka języków obcych, paczki świąteczne)
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju zawodowego

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.