Administrator Baz Danych Oracle - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta - lidera w sektorze transakcji bezgotówkowych, dostarczającego terminale płatnicze dla firm, poszukujemy:

Administrator Baz Danych OracleMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • administracja bazami danych Oracle
  • zarządzanie i rozwijanie hurtowni danych oraz Oracle Business Intelligence
  • przygotowywanie i opiniowanie projektów rozwiązań bazodanowych
  • rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników systemów
  • dbanie o bezpieczeństwo, regularne patchowanie i aktualizowanie systemów
  • współpraca z dostawcami systemów informatycznych
  • prowadzenie ewidencji licencji dotyczących administrowanych systemów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub technicznym lub średnie poparte doświadczeniem w administracji bazami danych Oracle
  • min. 3-letnie doświadczenie na zbliżonym stanowisku
  • umiejętność optymalizacji procesów, zapytań i baz danych
  • komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność pracy w sytuacjach stresowych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczne godziny pracy w piątki
  • pakiet socjalny, również dla rodziny
  • karta multisport
  • dodatkowe wolne godziny dla rodziny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.