Administrator Baz Danych MS SQL

VLOG 1

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Na ww stanowisku będziesz odpowiedzialny za :

  • Administrowanie bazami danych MS SQL (w tym rozwiązania klastrowe),
  • Administrowanie serwerami Windows (w tym rozwiązania klastrowe),
  • Administrowanie systemem replikacji danych IBM CDC,
  • Planowanie i wykonywanie instalacji poprawek na bazach danych MS SQL,
  • Współpracę z innymi zespołami w zakresie zarządzania serwerami Windows i bazami danych MS SQL,
  • Udział w projektach informatycznych obejmujących rozwiązania MS SQL i replikacji danych,
  • Monitoring zarządzanych systemów i baz danych w środowisku informatycznym,
  • Monitoring administrowanych systemów w środowisku informatycznym Banku.

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość systemów operacyjnych Windows,
  • Praktyczna znajomość baz danych MS SQL,
  • Wiedza z zakresu replikacji danych pomiędzy bazami danych (znajomość rozwiązania IBM CDC będzie dodatkowym atutem),
  • Umiejętności analitycznego myślenia,
  • Umiejętności dobrej organizacji czasu pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o B2B, umowę o dzieło (w zależności od preferencji kandydata)
  • Całościowe wsparcie podczas trwania projektu
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
  • Przyjazną atmosferę pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy