Administrator baz danych MS SQL

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems

Informacje o projekcie:

  • Branża: IT
  • Siedziba firmy: Katowice
  • Praca zdalna: 100% lub hybrydowa do wyboru
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: B2
  • Metodologia: Agile
  • Poziom stanowiska: Mid/Senior
  • On-calle: 1 tydzień/m-c (pon-czw lub pt-niedz.)
  • Budżet: 11 000-17 000 PLN netto +VAT/m-c (B2B) 10 000-15 000 PLN brutto/m-c (UoP)

Zakres zadań:

  • Interweniowanie w przypadku incydentów produkcyjnych.
  • Analiza wydajności
  • Koordynacja i pomoc przy migracjach aplikacji
  • Badanie i wdrażanie monitoringu i eksploatacji baz danych
  • Pisanie instrukcji instalacji, wdrażania i obsługi
  • Reagowanie na pojawienie się krytycznego incydentu
  • Bezpośrednia komunikacja z klientem w przypadku incydentu lub zmiany
  • Implementacja architektury wysokiej dostępności zdefiniowanej przez architektów

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie informatyczne
  • Kilkuletnie doświadczenie w zakresie administracji baz danych SQL (2005-2019)
  • Znajomość DR/HA
  • Doświadczenie w migracjach i reorganizacji baz danych
  • Umiejętność pisania skryptów w PowerShell
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość środowisk chmurowych
  • Znajomość CONTROL-M (lub podobnego narzędzia)
  • Znajomość narzędzia monitorującego Centreon
  • Praktyczna znajomość środowiska Windows i Unix / Linux

Oferujemy:

  • Stabilne i międzynarodowe środowisko pracy
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne
  • Relax-roomy na wyposażeniu biura
  • Wsparcie finansowe i lokalowe przy relokacji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.