Administrator Baz Danych – Database Administrator – DBA Administrator

Workforce Logiq

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, polskiego producenta oprogramowania, obsługującego 40 krajów, z oddziałami w Europie oraz USA, z siedzibą główną w Krakowie poszukujemy:

Administratora Baz Danych – Database Administrator – DBA Administrator

Osoba zatrudnionym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• administrację i optymalizację baz danych PostrgreSQL, MySQL oraz NoSQL

• monitoring proaktywny i reaktywny

• optymalizacja zapytań i zasobów bazy

• pisanie procedur składowanych

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydata:

• 2-3 letniego doświadczenia w administracji bazami danych MySQL i PostgreSQL

• biegłej umiejętności pisania optymalnych zapytań oraz tuningu istniejących

• umiejętności diagnozowania wąskich gardeł na poziomie bazy oraz ich eliminowania

• znajomości baz NoSQL mile widziana

A co uzyskasz?

• możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia u polskiego pracodawcy z narzędziami czy warunkami technicznymi mierzonymi i dorównującym największym zagranicznym firmom

• stanowisko pracy w zespole, wypełnione ciekawymi wyzwaniami z ogromnymi wolumenami danych

• dołączysz do zespołu, który współpracuje, jest zaangażowany w to co robi, zatem możesz liczyć na świetną atmosferę w pracy, warto się samemu przekonać

Benefity pozapłacowe:

• Szkolenia – możliwość sprawnego wdrożenia się by swobodnie pracować i przy tym się rozwijać, klient inwestuje w swojego pracownika

• Bezpłatne posiłki w wewnętrznej kantynie firmy

• Piątkowe happy hour z darmowym UWAGA piwem bez limitu, do tego kawa napoje i owoce też bezpłatnie

• Bonusy za to, że dokształcałeś się, za obronę pracy dyplomowej, becikowe 2000PLN,

• Dofinansowanie dedykowanych prywatnych przyjęć (np. wieczór panieński/kawalerski, parapetówka + inne), badań lekarskich, kursów językowych czy biletów do kina lub teatru

• Karta OK System

• Wybór formy zatrudnienia – Umowa o pracę, B2B, inne.

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy