Administrator Banków (k/m)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za wprowadzenie lub wprowadzenie nowych użytkowników banku lub modyfikacja ich uprawnień oraz przygotowywanie wszelkich dokumentów niezbędnych do prowadzenia umów rachunków bankowych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest rozpoznawalna spółka, lider w swojej branży, która poszukuje osoby na stanowisku Administrator Banków (k/m).

Opis stanowiska

  • Otwieranie, zamykanie, zarządzanie rachunkami bankowymi;
  • Wprowadzenie lub wprowadzenie nowych użytkowników banku lub modyfikacja ich uprawnień;
  • Przygotowywanie wszelkich dokumentów niezbędnych do prowadzenia umów rachunków bankowych;
  • Przejęcie zarządzania rachunkami bankowymi od podmiotów zewnętrznych;
  • Wypełnianie procedur KYC, przygotowywanie oświadczeń UBO i FATCA dla spółek grupy;
  • Zarządzanie relacjami z przedstawicielami banków;
  • Kontakt z centralą grupy w Luksemburgu w celu zebrania wszystkich wymaganych danych, jak również pomocy korporacyjnym akceptantom w dostępie do systemów bankowości internetowej;

Profil kandydata

  • Minimum 2 lata doświadczenia w księgowości lub bankowości, najlepiej w obsłudze klientów korporacyjnych;
  • Znajomość procedur bankowych byłaby atutem;
  • Preferowana znajomość przez użytkownika internetowych systemów bankowości korporacyjnej;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparcie o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page