Administrator Aplikacji

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla Naszego klienta, lidera z sektora bankowego, poszukujemy ADMINISTRATORA APLIKACJI.

Dołączając do zespołu będziesz miał/a okazję pracować z doświadczonymi i zgranymi specjalistami, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą.

KLUCZOWE ZADANIA:

  • Administracja produkcyjnymi serwerami bazodanowymi (MS SQL Server)
  • Administracja aplikacjami działającymi w środowisku produkcyjnym Banku
  • Wdrażanie zmian i nowych projektów na środowisku produkcyjnym Banku zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z funkcjonowaniem i wydajnością środowiska produkcyjnego
  • Monitorowanie poprawności działania serwerów i usług działających w środowisku produkcyjnym Banku

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dofinansowanie studiów podyplomowych
  • Szeroką ofertę szkoleń wewnętrznym i zewnętrznych
  • Dużą samodzielność działania
  • Jasną ścieżkę awansu
  • System premiowy
  • Nowoczesne biuro, parking, prysznice i szatnie dla rowerzystów
  • Nieoprocentowane pożyczki
  • Zniżki na zakupy w centrach handlowych, elektronikę, posiłki i wyjazdy
  • Dofinansowanie do opieki medycznej, ubezpieczenia i karty Multisport
  • Paczki na Święta dla rodzin z dziećmi
  • Kolonie i półkolonie dla dzieci pracowników
  • Dodatkowy urlop za staż pracy
  • Wycieczki, wyjazdy integracyjne, udział w projektach promujących zdrowy tryb życia

CZEGO OCZEKUJEMY OD KANDYDATÓW:

  • Wykształcenia wyższego- informatyczne lub pokrewne
  • Znajomości MS SQL Server
  • Znajomości języków T-SQL, Powershell
  • Znajomośći technologii IIS, Integration Services
  • Znajomości języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętności pracy w zespole oraz komunikatywności
  • Dyspozycyjności i gotowości do pracy zmianowej i weekendowej
  • Umiejętności pracy w strukturach liniowych wsparcia dla usług IT

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość ITIL, DevOps, SCRUM, Kanban
  • Znajomość SSRS, SSAS, PowerBI
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media