Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/11/2017.
Oferta wyróżniona

Administrator Aplikacji

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Osoba zatrudniona na stanowisku dołączy do zespołu DevOps, odpowiedzialnego za rozwój oraz utrzymanie aplikacji wspierających kluczowe procesy biznesowe w Banku.
Idealnego kandydata wyróżni doświadczenie w utrzymaniu aplikacji w technologii JEE działających w oparciu o serwery aplikacyjne WAS oraz Jboss, Apache zintegrowane z szyną ESB.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Utrzymanie aplikacji na środowiskach produkcyjnych i testowych, działających w dużym zintegrowanym środowisku bankowym,
  • Administrację i konfigurację serwerów aplikacyjnych oraz baz danych,
  • Automatyzację bieżących zadań i procesów,
  • Realizację zgłoszeń użytkowników dotyczących utrzymywanego obszaru,
  • Wdrażanie zmian do środowisk testowych oraz produkcyjnych,
  • Bieżący monitoring wspieranych systemów,
  • Analizę i rozwiązywanie błędów/problemów na utrzymywanych środowiskach testowych i produkcyjnych w ramach 2 i 3 linii wsparcia we współpracy z dostawcami.

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Praktycznę znajomość serwerów aplikacyjnych Websphere Application Server, JBoss/WildFly, Apache Tomcat,
  • Znajomość konteneryzacji (docker, mesos),
  • Podstawową znajomość TCP/IP,
  • Znajomość Jenkins,
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux (RHEL/CentOS) oraz AIX
  • Znajomość relacyjnych baz danych, co najmniej dwóch z następujących: Oracle, DB2, MS SQL, PostreSQL oraz języka zapytań SQL,
  • Umiejętność pisania skryptów,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętności rozwiązywania problemów,
  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów utrzymaniowych pod presją czasu.

Nasz Klient zapewnia:

  • Formę współpracy B2B,
  • Udział w ciekawych, nowatorskich projektach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym.
  • Indywidualna ścieżka kariery.
  • Dostęp do najnowszych technologii, narzędzi i szkoleń.
  • Elastyczny czas pracy.

Miejsce pracy / Location Warszawa

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy