Billennium Sp. z o.o.

Administrator Aplikacji

Miejsce pracy: Lublin, Olsztyn

Zadania

  • Praca w ramach drugiej linii wsparcia systemów biznesowych dla Klienta będącego międzynarodową korporacją farmaceutyczną
  • Monitoring środowisk oraz systemów informatycznych
  • Obsługa napływających zgłoszeń – diagnoza, analiza i realizacja incydentów
  • Bezpośrednia współpraca z trzecią linią wsparcia, zespołem deweloperskim oraz użytkownikiem biznesowym
  • Bieżąca komunikacja z użytkownikiem w języku angielskim

Oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy z systemami do obsługi ticketów HPSM/JIRA/inne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość systemów Windows
  • Dobra znajomość Active Directory
  • Mile widziana znajomość MySQL
  • Zrozumienie zasad działania systemów informatycznych (w szczególności aplikacji webowych, CRM)

Oferujemy

  • Pełnoetatowe zatrudnienie
  • Dowolną formę zatrudnienia/współpracy
  • Wsparcie przy wdrożeniu do projektu
  • Dofinansowanie szkoleń i certyfikatów
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz kartę multisport
  • Zajęcia z języka angielskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.