Administrator Aplikacji

Hays Poland

Kraków, mazowieckie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1092732

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – banku – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Administrator aplikacji

Lokalizacja: Kraków
Realizacja: współpraca długofalowa, B2B
Stawka: 650-720 pln netto/MD

Zadania:
  • Instalowanie nowych wersji oprogramowania na środowiskach testowych aplikacji w technologii J2EE
  • Bug-tracking, zgłaszanie błędów do dostawców i instalacja poprawek w ramach prowadzonych projektów rozwojowych
  • Utrzymanie środowisk testowych i przygotowywanie zmian na środowiska produkcyjne
  • Opracowywanie i wdrażanie usprawnień i projektów technicznych zapewniających wymagany poziom dostępności aplikacji
  • Udział w pracach projektowych wdrażających nowe rozwiązania w Banku

Wymagania:
  • Umiejętność pracy w wysokim reżimie czasowym
  • Umiejętność pracy w zespole, efektywna komunikacja i organizacja pracy

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 650 – 720 pln netto na dzień, B2B
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland