Administrator Aplikacji

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1089035

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – firmy z branży bankowej – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Administrator aplikacji

Lokalizacja: Kraków Rodzaj umowy: kontrakt B2B – 7,5 miesiąca

Obowiązki:
  • uczestnictwo w projektach bankowych ze szczególnym uwzględnieniem projektu integracji,
  • administrowanie aplikacjami bankowymi i bazami danych,
  • wsparcie użytkowników aplikacji w ramach II Linii Wsparcia Service Desk,
  • współpraca z dostawcami oprogramowania przy utrzymaniu systemów oraz planowaniu ich rozwoju.

Wymagania:
  • doświadczenie w administracji baz danych Oracle i/lub MS SQL,
  • praktyczna znajomość systemu MS Windows 2003/2008/2012 serwer,
  • praktyczna znajomość języków skryptowych (PL/SQL, TSQL),
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • dobre umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole,
  • umiejętności dobrej organizacji czasu pracy,
  • praktyczna znajomość systemu operacyjnego LINUX RedHat,
  • podstawowa znajomość zagadnień sieci opartych na TCP/IP,
  • znajomość podstaw programowania,
  • znajomość podstaw księgowości bankowej,
  • wykształcenie wyższe, preferowane nauki ścisłe i ekonomiczne,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:
  • doświadczenie w administracji Websphere Application Server (IBM WAS 7.x 8.x),
  • znajomość SOA IBM MQ.

Oferujemy:
  • benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport,
  • partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland