Administrator aplikacji IT

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Klient z obszaru finansowego poszukuje kandydata na stanowisko Administratora aplikacji IT.

Informacje o kliencie

Firma o gruntowanej pozycji z sektora finansowego.

Opis stanowiska

  • Administracja aplikacjami wspierającymi firmę.
  • Analiza oraz implementacja zmian w związku z wdrażaniem nowych produktów oraz modyfikacją istniejących produktów, zmian w procesach oraz modelach biznesowych.
  • Utrzymanie oraz aktualizację rozwiązań opartych o PL/SQL,
  • Szacowanie pracochłonności zmian w narzędziach IT zdefiniowanych w studium wykonalności i szczegółowych wymaganiach biznesowych
  • Współpraca z wewnętrznymi użytkownikami w zakresie doprecyzowywania wymagań pod kątem maksymalizacji zadowolenia klienta wewnętrznego,
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami sprzętu, usług i oprogramowania,

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy z PL/SQL minimum 3 lata,
  • Znajomość Oracle APEX,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w sektorze finansowym lub ubezpieczeniowym,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Premia roczna,
  • Opieka Medyczna i dodatkowe benefity (np. dofinansowanie do wczasów),
  • Lektoraty z języka angielskiego lub francuskiego,
  • Elastyczne godziny pracy + praca zdalna,
  • Personalny asystent,
  • Certyfikaty i szkolenia.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page