Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 26/09/2018.

Administrator aplikacji IT – obszar oddziałowy

Kraków, małopolskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Główne zadania

  • Uczestnictwo projektach bankowych
  • Administrowanie aplikacjami bankowymi i bazami danych
  • Wsparcie użytkowników aplikacji w ramach II Linii Wsparcia Service Desk
  • Współpraca z dostawcami oprogramowania przy utrzymaniu systemów oraz planowaniu ich rozwoju

Wymagania

Wymagania

  • Praktyczna znajomość systemu MS Windows serwer
  • Praktyczna znajomość języków skryptowych (PL/SQL, TSQL)
  • Praktyczna znajomość IIS
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole
  • Umiejętności dobrej organizacji czasu pracy
  • Praktyczna znajomość systemu operacyjnego LINUX RedHat
  • Podstawowa znajomość zagadnień sieci opartych na TCP/IP
  • Znajomość podstaw programowania
  • Wykształcenie wyższe, preferowane nauki ścisłe i ekonomiczne
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Długofalową współpracę i ciągle możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczność w formie zatrudnienia (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Indywidualne podejście do każdego pracownika
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Program referencyjny
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania
  • Ciekawe imprezy integracyjne

Nie wahaj się ani chwili i dołącz do naszego zespołu!

ALTEN Polska jest firmą należącą do ALTEN Group Company, europejskiego lidera w... Konsultingu Inżynieryjnym oraz Technologicznym. Firma zaangażowana jest w realizację projektów badawczo-rozwojowych wielu korporacji. Jako technologiczny partner międzynarodowych firm, ALTEN w przeciągu 20 lat stał się wiodącym w Europie dostawcą usług z zakresu doradztwa inżynieryjnego oraz technologicznego.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych