Administrator aplikacji i baz danych

HRK S.A.

Warszawa, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta - globalnej, prestiżowej firmy ubezpieczeniowej szukamy kandydatów na stanowisko:

Administrator aplikacji i baz danychMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Administracja aplikacji serwerowych Linux/Unix/Apache/Tomcat/Weblogic
  • Administracja baz danych Oracle
  • Współpraca z zespołem na terenie Polski oraz poza granicami kraju

Wymagania:

  • Znajomość aplikacji Weblogic/Tomcat/Jboss/Apache/etc.
  • Administrowanie systemów RedHat Enterprise Linux
  • Doświadczenie w administracji baz danych Oracle
  • Język angielski - poziom minimum komunikatywny

Oferujemy:

  • Możliwość pracy częściowo zdalnej
  • Umowa o pracę - zatrudnienie bezpośrednio u klienta!
  • Wynagrodzenie 13 000 - 15 000 PLN brutto
  • Premia roczna
  • Dofinansowanie do produktów ubezpieczeniowych firmy
  • Program sportowy - Multisport
  • Program kulturalny - Multibilet
  • Ubezieczenie Medyczne
  • Komputer, telefon komórkowy
  • Wygodne biuro

Zapraszamy do aplikacji oraz  rozmowy na temat stanowiska a także innych projektów prowadzonych przez rekrutacyjmy zespół ICT.

Z poważaniem,
Consultant ICT, tel. +48 668 313 167, mail: dko@hrk.eu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.