Opis stanowiska pracy

Dla naszego Partnera, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Słomnikach, poszukujemy:

Administrator Aplikacji Biznesowych

Co będziesz robić na co dzień?

  • Wspierać działania aplikacji biznesowych pod względem wydajności
  • Usprawniać działanie i bezpieczeństwo baz danych
  • Dbać o integralność aplikacji w celu zwiększenia efektywności pracy użytkowników i zarządzania firmą

Co ułatwi Ci pracę na tym stanowisku?

  • Bardzo dobra znajomość systemu ERP, baz danych (warunek konieczny) oraz Qlikview.
  • Podstawowa znajomość (i najlepiej też doświadczenie) systemów: Workflow, Sharepoint oraz BI.
  • Podstawowe umiejętności zarządzania serwerami MS Windows.
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (trzeba od czasu do czasu w kimś porozmawiać)

Dlaczego warto zainteresować się ofertą?

  • Wynagrodzenie, które spokojnie pozwoli Ci realizować swoje pasje
  • Praca w firmie dającej ogromne możliwości rozwoju bez przerostu struktur i procedur
  • Szereg benefitów m.in. prywatna opieka zdrowotna, zajęcia sportowe, wyjazdy integracyjne

Zainteresowany/a? Jeśli tak, wyślij nam swoje CV i pamiętaj o dołączeniu klauzuli o ochronie danych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą działającą w zakresie doradztwa i usług związanych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - ERP, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości