Administrator/Analityk aplikacji biznesowych

Devire

Wadowice, małopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Wadowice

Obecnie dla dla jednego z naszych klientów poszukujemy specjalisty na stanowisko Administrator aplikacji biznesowych.

Obowiązki:

  • administrowanie wybranymi, dedykowanymi systemami IT wspierającymi działy biznesowe firmy
  • udział w projektowaniu, testowanie, wdrażanie i nadzór eksploatacyjny nad funkcjonalnościami systemów
  • raportowanie wyników testów zgodnie z przyjętym procesem rozwoju oprogramowania
  • analizowanie zgłoszeń od użytkowników o nieprawidłowej pracy systemów, a także zgłoszeń rozwojowych
  • analiza informacji oraz istniejącej dokumentacji pod względem funkcjonalności biznesowych i procesowych
  • udział w projektach wdrażających nowe rozwiązania
  • przeprowadzanie analiz i opracowywanie wymagań technicznych dla systemów i aplikacji
  • prowadzanie szkoleń, prezentacji funkcjonalności i systemów biznesowych
  • wspieranie użytkowników systemów w realizacji zadań w systemach

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie informatyczne bądź pokrewne)
  • mile widziane rocznym doświadczeniem w pracy w projekcie informatycznym w roli analityka, w przypadku braku doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy :)
  • doświadczenie w pracy przy utrzymaniu i rozwoju systemów
  • znajomość podstaw języka SQL, PL/SQL lub T-SQL
  • znajomość narzędzi wspomagających proces testowania i zarządzania problemami
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • znajomość język angielski na poziomie komunikatywnym
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w firmie będącej liderem na rynku
  • opiekę medyczną, kartę MultiSport, dofinansowanie do lunchy
  • lekcje języka angielskiego
  • możliwość zdobywania doświadczeń podczas realizacji złożonych projektów wdrożeniowych
  • program szkoleń oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę z najnowszymi technologiami IT
  • udział w innowacyjnym projekcie badawczo – rozwojowym z obszaru BI i IoT
Devire Devire Devire Devire