Administrative Assistant

Trenkwalder

Wrocław, dolnośląskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Obowiązki:
  • zapewnienia kierownikom średniego szczebla i pracownikom działu wsparcie administracyjne,
  • koordynacja harmonogramów, wyznaczanie terminów,
  • organizacja i koordynacja wszystkich podróży biznesowych w tym krajowych i międzynarodowych,
  • obsługa materiałów poufnych istotnych dla działalności firmy,
  • obsługa połączeń telefonicznych i poczty przychodzącej,
  • edycja tekstów,
  • koordynacja korzystania z sal konferencyjnych i korzystania z obiektów zewnętrznych,
  • współpraca z różnymi pracownikami i działami w zakresie gromadzenia informacji o projektach.

Wymagania:
  • 3-5 lat doświadczenia na stanowisku administracyjnym,
  • doskonała znajomość języka angielskiego - poziom C1/C2,
  • wiedza na temat praktyk i procedur administracyjnych,
  • doskonała komunikacja oraz umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność wykonywania wielu zadań,
  • zdolność radzenia sobie i doświadczenie w pracy z informacjami poufnymi,
  • wiedza na temat sprzętu biurowego, komputerów PCs oraz umiejętności z zakresu pakietu Microsoft Office.

Oferujemy:
  • umowę o pracę z pakietem dodatkowych benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa,
  • możliwość pracy w stabilnej organizacji i pracę w międzynarodowym środowisku,
  • rozwojowe i ciekawe stanowisko,
  • niezbędne narzędzia pracy.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.