Administrative Assistant

Kraków, małopolskie

APPLY Poland Sp. z oo. jest jedną z czołowych polskich firm inżynierskich, z siedzibą w Krakowie, dostarczającą wielobranżowe usługi projektowe dla przemysłu ropy naftowej i gazu na rynku europejskim.

Opis stanowiska:

  • Obsługa recepcji – przyjmowanie telefonów, gości, przesyłek.
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji przychodzącej i wychodzącej
  • Kontrola nad stanem zapasów i zaopatrywanie w materiały piśmiennicze i artykuły spożywcze
  • Nadzorowanie jakości pracy serwisu sprzątającego
  • Przygotowanie sal konferencyjnych, materiałów, zamówienie cateringu
  • Organizowanie podróży służbowych (rezerwacje lotów, hoteli, samochodów etc)
  • Organizowanie pobytu gości (rezerwacje hoteli, taksówek, wynajem samochodów)
  • Nadzór nad korespondencją firmową oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji
  • Rejestracja wydanych kart dostępowych
  • Rejestr przychodzących faktur i wprowadzanie danych kontrahentów do systemów płatniczych
  • Wsparcie w bieżących działaniach organizacyjno-administracyjnych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość pakietu MS Office, doświadczenie w pracy w Outlook i Power Point
  • Odpowiedzialność, skrupulatność, sumienność
  • Wysokie umiejętności interpersonalne oraz pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Umowę o pracę
  • Szkolenia językowe
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Sympatyczną atmosferę
  • Prywatną opiekę zdrowotną

Prosimy o załączenie CV w języku angielskim.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.