Administrative Assistant - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Unia Europejska poszukuje do swoich struktur w Warszawie osób na stanowiska Administrative Assistant w zespołach: HR, logistyki, finansowo-księgowym, prawnym, analizy.

Na zgłoszenia czekamy do 2 listopada.

Administrative AssistantMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • zapewnienie wsparcia administracyjnego w ogólnych procedurach administracyjnych
  • wspieranie przepływu i archiwizacji dokumentów
  • wsparcie w sporządzaniu notatek, listów, sprawozdań i działań następczych dotyczących dokumentów
  • wprowadzanie danych oraz wsparcie w administrowaniu i monitorowaniu elektronicznych baz danych
  • pomoc w organizacji spotkań

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • doświadczenie w pracy administracyjnej w jednym ze wskazanych obszarów
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • doskonała organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zdobycie unikalnego doświadczenia
  • możliwość rozwoju w strukturach UE, także za granicą
  • hybrydowy model pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.