Administration support in Finance/Controlling area

Kraków, małopolskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Jeśli szukasz pracy od poniedziałku do piątku to ta oferta jest dla Ciebie!

 Dla naszego Klienta rekrutujemy Kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Responsibilities:

  • purchase order administration process,
  • purchase order reporting process,
  • financial master data maintenance,
  • invoice analysis and further processing,
  • journal entry processing during month-end closing,
  • finance/controlling SharePoint site maintenance.

We offer:

  • temporary employment contract,
  • attractive remuneration and benefits package,
  • training opportunities,
  • friendly atmosphere and team-work oriented culture,
  • work-life balance and working hours 9 - 17.

Expectations:

  • education in the area of Finance/Controlling,
  • good knowledge of MS Office (especially MS Excel),
  • experience with MS SharePoint,
  • fluent English,
  • preffered experience in the area of Finance/Controlling (1- 2 years).

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Finanse