Administration Specialist with German - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Administration Specialist with GermanMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Zarządzanie wewnętrznym systemem szkoleniowym na potrzeby niemieckich oddziałów i fabryk,
  • Zapewnianie wsparcia pracownikom i menedżerom w organizacji szkoleń i utrzymaniu platformy szkoleniowej,
  • Prowadzenie rejestru szkoleń i uczestników,
  • Przygotowywanie kosztorysu szkolenia i administrowanie fakturami oraz analiza danych dotyczących szkolenia i okresowego raportowania.

Wymagania:

  • Znasz niemiecki i angielski na poziomie swobodnej komunikacji,
  • Dobrze znasz MS Office (a przede wszystkim MS Excel) i masz umiejętności analityczne,
  • Nie boisz się pracować sam, ale jednocześnie lubisz współpracować z innymi.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Pracę w dynamicznym i zorientowanym na cel zespole,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.