Administration Manager (m/f)

Michael Page

Tarnowskie Góry, śląskie

Michael Page Michael Page

Jeśli jesteś osobą pragmatyczną, umiejącą ustalać sobie priorytety i je realizować, posiadasz umiejętności negocjacyjne i chcesz pracować w strukturach międzynarodowych, zapraszam do aplikowania.

Informacje o kliencie

Dla Klienta, firmy produkcyjnej z powiatu tarnogórskiego, poszukuję obecnie osób na stanowisko:

Opis stanowiska

  • przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • przygotowywanie prognoz kasowo - skarbowych
  • kontrola zapasów, procedur, kosztów produkcji
  • administracja kadrami
  • współpracę z innymi działami firmy

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • praktyczna wiedza na temat organizacji działu finansowego i zagadnień związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz priorytetyzacja zadań

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • rozwój w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Tarnowskie Góry
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page